VDO Kienzle 1311

VDO Kienzle 1311
Код: VDO Kienzle 1311
Достапност: Нема на залиха
2.000 ден.
Количина: Додади во кошничка

​Компактен дизајн во комбинација со микропроцесор - контролирана обработка на измерените вредности и аналогно снимање се главните карактеристики на VDO Kienzle 1311 аналогниот тахограф.
Оптимално се користи, дава драгоцени податоци за двата возачи и возниот парк како дел од интегрираниот информатички систем.
Оптимизиран за планирање, подобрување на профитабилноста и намалување на оперативните трошоци се само неколкуте примери на неговата ефикасност.

Ве интересира нешто повеќе за VDO Kienzle 1311?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...