VDO Kienzle 1314

VDO Kienzle 1314
Код: VDO Kienzle 1314
Достапност: На залиха
13.000 ден.
Количина: Додади во кошничка
Компактен дизајн во комбинација со микропроцесор - контролирана обработка на измерените вредности и аналогно снимање се главните карактеристики на VDO Kienzle 1314 аналогниот тахограф.
Оптимално се користи, дава драгоцени податоци за двата возачи и возниот парк како дел од интегрираниот информатички систем.
Оптимизиран за планирање, подобрување на профитабилноста и намалување на оперативните трошоци се само неколкуте примери на неговата ефикасност.

Ве интересира нешто повеќе за VDO Kienzle 1314?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...