VDO Kienzle 1319

VDO Kienzle 1319
Код: VDO Kienzle 1319
Достапност: На залиха
14.900 ден.
Количина: Додади во кошничка

VDO Kienzle 1319 поставува нови стандарди во поглед на перформансите, технологијата и дизајнот.
Регистрира:

  • растојание
  • брзина
  • Време на патување и задржување
  • Опционална брзина и дополнителни функции

Запишувањето на тахогравската лента се врши електронски;
Контрола на возењето и потрошувачката (со самото тоа и пониски оперативни трошоци);
Поефективна организација;
Зголемена безбедноста на патиштата и контрола над брзината.

Ве интересира нешто повеќе за VDO Kienzle 1319?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...