Компакт тест компјутер CTC II

Компакт тест компјутер CTC II
Код: A2C59512185
Достапност: На залиха
122.300 ден.
Количина: Додади во кошничка
CTC II Компакт тест компјутер ви овозможува да извршите калибрација и поставување на параметри на аналогни и дигитални тахографи на мерна стаза или мерни валци.

Ве интересира нешто повеќе за Компакт тест компјутер CTC II?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...