Tachograph Reading Tachoreader Basic

Ново Tachograph Reading Tachoreader Basic
Код: tachoreader-basic
Достапност: На залиха
14.160 ден.
Количина: Додади во кошничка

Tachograph Reading Tachoreader Basic

Уред за преземање на податоци од сите тахографи што се достапни на пазарот за понатамошна анализа и контрола на прекршувања и потенцијални манипулации. Исто така, овозможува читање на нови картички и паметни тахографи.

  •      Избор на еден од трите претходно конфигурирани начини на преземање на податоци за тахограф и возачката картичка вметната во неа
  •      Преземени податоци со најголема брзина достапна во тахографот
  •      Внатрешната меморија има до 160.000 читања од возачката картичка или до 20,000 читања од дигиталниот тахограф
  •      Напојувано од тахографот или USB-портата
  •      USB конекторот ви овозможува лесно конфигурирање на уредот и брзо копирање на возачките картички и читањата на тахографот на компјутерот
  •      Работата на уредот се сигнализира со LED и звук
  •      Ергономска обвивка за заштита од оштетување
  •      Компатибилен со паметни тахографи

Ве интересира нешто повеќе за Tachograph Reading Tachoreader Basic?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...