Радио платформа FM/AM, USB MP3/WMA, CD, Bluetooth®, DAB/DAB+/DMB - (CDD7418UB-OR)

Радио платформа FM/AM, USB MP3/WMA, CD, Bluetooth®, DAB/DAB+/DMB - (CDD7418UB-OR)
Код: CDD7418UB-OR
Достапност: На залиха
10.200 ден.
Количина: Додади во кошничка

VDO инженерите започнаа од чист лист хартија со цел на светско ниво да создадат инструмент како ниеден друг на денешниот пазар. Дизајниран со отстранливи рамки, нивните инструменти може да се прилагодат на вашиот избор со тоа што нудат 9 различни рамки. Овие инструменти се карактеризираат со долга листа на стандарди, како што се LED осветлување, вградени LED предупредувачки светла, краток спој на заштита, IP67 отпорност на вода и анти-корозивни материјали.
 

Шифра
Волтажа [ V ]
Функции
Избор на бои
CDD7418UB-OR
12
FM/AM Radio
USB MP3/WMA
CD Drive
Bluetooth®
DAB/DAB+/DMB
Црна
Ве интересира нешто повеќе за Радио платформа FM/AM, USB MP3/WMA, CD, Bluetooth®, DAB/DAB+/DMB - (CDD7418UB-OR)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...