Антена AM / FM, 470mm

Антена AM / FM, 470mm
Код: AT-BERU-A100S
Достапност: Нема на залиха
950 ден.
Количина: Додади во кошничкаШифра
Димензија
БојаAT-BERU-A100S
470 mm
ЦрнаКарактеристики:

  • Impedance: 150 Ω
  • Aerial rod: 470 mm
  • Aerial head: 0°
  • Max. inclination: 0° - 180°
  • Drilling hole: 10 mm
  • Installation depth: 20 mm
  • Connecting cable: 2350 mm

Ве интересира нешто повеќе за Антена AM / FM, 470mm?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...