Демо куфер за VDO 1381 (дигитален тахограф) со 5 картички

Демо куфер за VDO 1381 (дигитален тахограф) со 5 картички
Код: X10-140-004-010
Достапност: На залиха
220.000 ден.

Достапни опции


VDO Демо куфер:Количина: Додади во кошничка
Digital Tachograph Demonstration Case with 5 cards

The demonstration case is the most versatile training aid produced. It includes a fully functioning VDO 1381 (digital tachograph) which is used to simulate every operation and every situation a truck driver would incur.  The unit allows you to use test company, driver and workshop cards.
The demonstration case allows course delegates to have interaction with a fully operational digital tachograph in a classroom environment.

Complete unit to demonstrate every aspect of digital tachograph operation.

This equipment is designed for in-house training and allows the operator a hands on approach in using a tachograph in a classroom environment.

The unit is supplied with five cards (2x Driver, 1xCompany, 1x Workshop, 1x Enforcement)

Ве интересира нешто повеќе за Демо куфер за VDO 1381 (дигитален тахограф) со 5 картички?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...